Фотограф ЄВА БАРДАЄВА
Макіяж та зачіска НАТАЛІЯ ПАСІЧНИК
Стиль БУТИК «БЕНІЛЮКС»


Ось на вулиці стає все холодніше, але в нашій студії завжди шалена спека! Особливо, коли йде зйомка неймовірної рубрики «Protest». На її сторінках команда журналу «Pro» знайомить своїх читачів із кременчуцькими красунями.

Сьогодні її героїнею стала Марія Лук’янцева. Маша дуже зайнята особистість, яку надзвичайно важко спіймати між кастингами й роботою по усьому світу, та колись, до навчання у модельній школі «I am a Model», вона була звичайною дівчиною. Але настав день, коли красуня повірила у свої можливості, і тепер має змогу вражати вродою мільйони людей звідусіль.

Неймовірно захоплюючий процес не залишив байдужим нікого. Марія ніби заряджала усе приміщення своєю шаленою енергетикою. Дивлячись на дівчат, розумієш, що насправді світ високої моди не такий і далекий, просто треба розгледіти у собі потенціал.

Головне — це віра у свої сили. Епатажні красуні ходять вулицями нашого міста, але не наважуються заявити про себе у весь голос. Перед нами так багато невідчинених дверей, які точно ведуть до кращого майбутнього, то чому ми досі цим не скористалися?

Текст Анастасія Келлер