Фотограф ЄВА БАРДАЄВА
Постпродакшн ЄВА БАРДАЄВА та ІННА КОНДРАТЕНКО
Макіяж КАТЕРИНА КАТАСОНОВА, НАТАЛІЯ ПАСІЧНИК та АЛЬОНА ПУЧКО
Зачіски МАРИНА ПОГОРЕЛЕЦ
Стиль ВІКТОР ЧЕРКАСЬКИЙ
Локації СТУДІЯ ТАНЦЮ І ФІТНЕСА «ДЕГАЖЕ», КАВ’ЯРНЯ «ROCKKAVA», БАЗА ВІДПОЧИНКУ «МАЯК»


Колись мудрець порівняв Жінку з книгою… А якщо ми уявимо, що жінка — це танець? Танець, де немає ілюзій і меж, є тільки звук і потаємні бажання душі, де кожен наступний рух — сублімація жіночності… А що коли слів замало? Танець — поема, в ній кожен рух — слово…

Кожна героїня Protest це уособлення індивідуальності, самовираження й таланту. Це звичайна, на перший погляд, жінка, яку ми можемо зустріти, йдучи вулицею чи, наприклад, у кав’ярні. Та чи можемо ми пізнати таємницю, що приховують її очі?

Сьогодні Protest знайомить вас із незвичайною героїнею. Олена Скрильнік — засновниця та керівник студії-танцю та фітнесу «Дегаже», жінка, яка досконало володіє мовою рухів і власним прикладом демонструє чудову альтернативу словам та зізнанням за допомогою танцю! «Дегаже» (від фр. dеgager) для Олени — це «рух від простого до складного», інструмент пізнання себе і світу, мета якого показати іншим, як за допомогою танцю можна «звільнитися», життя та продовження її самої.

Вже понад шість років студія «Дегаже» дає можливість кожному бажаючому самовиразитися, розвинути пластику й гнучкість, пережити всю можливу палітру емоцій, незважаючи на вік (записатися у студію танців може будь-хто віком від 3 років). Одни приходять до студії виразити почуття, а інші, навпаки, наповнитися енергією від аргентинського танго, східних танців до аеробіки й ексклюзивних видів фітнесу, які викладають тільки у студії «Дегаже». Кожної весни під керівництвом Олени проходить Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «Dance sensation», а щоосені як президент Федерації аеробіки у Кременчуці, наша героїня проводить Кубок України із сучасних танців та фітнес-аеробіки. Це справа життя, що приносить задоволення, створює красу, пробуджує совість, викликає співчуття і, можливо найголовніше, дає можливість відпочити від нашого іноді такого жорстокого світу.

Одне з головних завдань рубрики Protest — дізнатися секрет привабливості наших героїнь, правила, за якими вони «грають», сценарій, за яким втілюють свої мрії у життя.

«В один прекрасний момент я зрозуміла, що краса йде зсередини. Для того, щоб бути красивою, треба робити те, що ти хочеш робити, і робити це кожен день. Я ось люблю танцювати і танцюю до знемоги! Мій відпочинок завжди активний. Секрет краси? Справжня краса ... це, коли ви знаходите гармонію всередині себе і люди бачать це.

Краса жінки в турботі, яку вона дарує з любов’ю, і в пристрасті, яку вона не приховує.

Моя мета — тримати баланс, самій стати тією «золотою серединою», до якої всі так прагнуть наблизитися.»

Коли дивишся на Олену, розумієш: краса жінки в її очах, тому що це дорога до її серця — до місця, де живе любов…

«Чоловіки мало що про жінок знають: і Лев Толстой, і навіть великий ловелас Чехов так нічого про нас і не зрозуміли…У стосунках не існує секретів чи сценаріїв. Це парний танець. Я б порівняла його з танго. Де кожне наступне pas (фр. «танцювальний рух») як ковток чогось нового. Чогось, що заховано глибоко всередині тебе. Танець як можливість на час стати іншим. Це всього лише розмова двох людей. Міра й такт, що переповнюють тебе, та згодом ці почуття знаходять вихід… Кожен танець — неповторна історія почуттів: Він і Вона зливаються душею й тілом, і починається політ по хвилях ніжності й спокуси. Танець - це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя! Потрібно бути внутрішньо готовим до танцю, потрібно бути переповненим, щоб «танцювати». Танець — це основа всіх мистецтв. Музика й поезія існують у часі, живопис та архітектура — у просторі. Але танець живе одночасно і в часі, і в просторі. Творець і творіння ... зливаються в одне ціле!»

Олена — чудовий приклад жінки, яка вміло поєднує власну справу та сімейне вогнище. Анна та Відана — доньки, натхненниці, подруги та продовження сімейної традиції. Відана знайшла себе в балеті, а Анна дипломований хореограф у сфері сучасних танцях. Символічно й прекрасно, коли діти наших героїв знаходять себе у творчості, яка присвячена справі батьків. Агнія — ще один важливий член родини, дівчинка породи скотчтер’єр хоча й не займається танцями, та її вишуканість і манери говорять про шляхетне походження.

Якщо жінка — це танець, то найцікавіший та найскладніший в технічному виконанні. Танцюєш із задоволенням і на одному диханні, а істинний сенс розумієш не одразу…За умови, що вистачить мудрості, терпіння й талану, де кожен рух, як три крапки наприкінці роману…

Текст Анна Дробязко-Штамбург


Студія танцю та фітнесу «ДЕГАЖЕ»
м. Кременчук, Івана Мазепи(вул. Бутиріна), 8Б
+38 (067) 716-04-91 / +38 (067) 532-99-44


Кав’ярня «ROCK KAVA»
м. Кременчук
Б-р Пушкіна, 18 / +38 (097) 419- 24 -76
Вул. Cоборна, 21 / +38 (097) 419-24-83
www.facebook.com/RockKava
www.vk.com/rockkava


Бутик «ВІКТОР ЧЕРКАСЬКИЙ»
м. Кременчук, вул. Cоборна, 21
ТРЦ «Галактика», 3й поверх
+38 (067) 546-44-80


База відпочинку «МАЯК»
с. Кам’яні Потоки, вул. Леніна, 149
www.bo-mayak.com
+38 (067) 535-30-13