Спеціальна колонка журналу «PRO» — підіймає найгостріші теми, які об’єднують наймужнішу та найзагадковішу стать: чоловіка і жінку…


Модель та автор рубрики АННА ДРОБЯЗКО-ШТАМБУРГ
Фотограф ЄВА БАРДАЄВА
Постпродакшн ЄВА БАРДАЄВА та ІННА КОНДРАТЕНКО
Макіяж КАТЕРИНА КАТАСОНОВА
Зачіска ОЛЬГА ОНІКІЙ
Стиль БУТИК «БЕНІЛЮКС»
Локація «NEW YORK STREET PIZZA»


«У ліжко с другом» - так мала називатися ця колонка. «Дружби між жінкою та чоловіком не існує» - так почалася моя зустріч із приятелем , що більшу частину життя присвятив психології стосунків між чоловіком та жінкою. Вагомий аргумент – промайнуло у мене, щойно згадала професію мого співбесідника.

Про міф існування славнозвісної дружби я вірила років до шістнадцяти. Згодом почала сумніватися у правдивості своєї теорії, а наразі продовжую перевіряти свої здогадки на власному прикладі…

Власне, висновок багатьох не дуже потішить. Та все ж таки, дружби між чоловіком і жінкою не існує. «Чому?» - запитую я у відомого столичного сімейного психолога. І чую спокійну відповідь прикрашену іронічною посмішкою «Тому що не існує». Наступний аргумент повністю вибив землю із-під моїх ніг. «Візьми таймер та засікай через який час ми опинимося у ліжку, тільки – но почнемо дружити». Основний месседж такий: чоловік не буде дружити з жінкою, яка йому не подобається. Тобто як мінімум вона приваблива йому у сексуальному плані. Говорячи прямо, чоловіки не вміють дружити із жінками. Нормальному адекватному чоловікові не зручно дружити з жінкою так само, як їхати у мініатюрному Peugeot. Тому що, ця автівка, як і жінка – для інших цілей.

«Ми дружимо ще з університету» . Картина виглядає так: або секс був ще «за часів університету», або вони ділять ліжко зараз, або залишили це задоволення на потім. Якщо після «після» дружба не «розчиняється», як цукор в гарячому бокалі.

Говорячи про дружбу, річ, як на мене святу на рівні з коханням, варто розуміти декотрі нюанси. Колежанка, сусідка та продавчиня із сусіднього магазина – не подруги. Тому що друг - людина з котрою ти спілкуєшся не тому, що вимушений, не по справі,точніше не тільки по справі. А тому що твоя душа резонує з його. Без дружби союз закоханих приречений. Це необхідна умова,як шампанське у новорічну ніч. І саме дружба – гарний фундамент для міцних стосунків. Це секс на «тонкому» плані. Тяжка праця. Рідкість. Винагорода. Поцілунок Бога.

У той час, коли «хлопчики» після жіночого «Давай залишимось друзями» забиваються у куточок і голосно хлюпають, дорослий мудрий чоловік сприймає такий па, як найвищий комплімент. Бо, у перекладі з жіночого «санскриту» це звучить так: спати з тобою я поки що не готова, але у тебе непогані шанси на успіх». А от ця сама фраза, пролунавши з вуст чоловіка - тривожний дзвіночок. Словом, даремне витрачання часу.
У ведичній філософії є мудре порівняння: чоловік - вогонь, а жінка – масло. Хто знає яка відстань є безпечною?


Текст Анна Дробязко-Штамбург

[email protected]
facebook.com/anna.shtamburg
instagram.com/anna_shtamburg
vk.com/anna_shtamburg«NEW YORK STREET PIZZA»
м. Кременчук, вул. Соборна, 8/18
www.pizza-nys.com.ua
www.facebook.com/newysp
+38 (066) 773 71 94
+30 (068) 667 99 87