Фотограф ЄВА БАРДАЄВА
Макіяж КАТЕРИНА КАТАСОНОВА
Зачіска МАРИНА ПОГОРЕЛЕЦ
Стиль ДИЗАЙНЕР ВІКТОР ЧЕРКАСЬКИЙ

Існує думка, що жінці не місце у політиці. Та історія суперечить будь-яким припущенням подібного роду. У якості наочних прикладів світ знає багато відомих та успішних жінок політиків.

Сьогодні Кременчук має гарне підтвердження тому, що жінка може бути не тільки красивою, успішною, хорошою матір'ю та дружиною, а крім того мати активну громадську позицію. Не дивлячись на очевидний тиск зі сторони діючої влади, депутат міської ради та голова ГО «УКРОП. Кременчук» Оксана Піддубна не втрачає відваги, оптимізму й відчуття відповідальності за благоустрій міста.


Оксана Піддубна, політик

Жінка впевнена, що для того, аби відстоювати права на гідне життя мешканців міста, питання статі не має значення. Основні опори в жорсткому політичному світі - це родина і спорт. Саме сім'я дає внутрішні сили не покладаючи рук відстоювати справедливість. Це як нагадування про те, що поряд живуть такі ж сім'ї, що потребують допомоги й впевненості у завтрашньому дні. Спорт - виховує міцний бойовий дух, допомагає сконцентруватися, виховати витримку й відкрити друге дихання. Адже, саме активний спосіб життя дає енергію тілу, душі, а також завжди надає нових свіжих і натхненних ідей. Обов'язкова умова щільного графіка декілька годинні тренування у спорт залі мінімум тричі на тиждень. Бути у тонусі - запорука вдалої роботи, мета якої - максимальний результат.

Текст Анна Дробязко-Штамбург