3D Wall Design от Atlas Concorde

Колекція Atlas Concorde 3D Wall Design – ультрасучасна серія настінної плитки в популярному форматі 40х80 см. Розкішні тривимірні поверхні завдяки цікавій грі світла й тіні надають стінам чарівного і надзвичайно динамічного вигляду. Поверхні плиток характеризуються геометричними або природними мотивами різних кольорів, мають шовковисту сатиновану поверхню, яка підсилює ефект драпірованої тканини чи піщаних дюн! Оксамитова глазур підкреслює рельєфність форм, елегантно оживляючи поверхню під впливом природного або штучного освітлення, а на глянцевих плитках яскравість глазурі народжує граціозні дзеркальні відблиски. Ця колекція – ідеальний вибір для сучасних ванних кімнат і СПА-центрів!


Brick Atelier від Atlas Concorde

Brick Atelier – це колекція настінних плиток у форматі 8×31,5 см, яка перетворює звичайні кімнати в елегантні зали з неповторним відбитком італійського дизайну! Колекцію Brick Atelier можна використовувати у ванних кімнатах і на кухні, у житлових і комерційних приміщеннях, таких як магазини, ресторани, готелі.


Поверхня плиток даної серії має дивовижний блиск, глибину і приємну м'якість на дотик. Лінійка Brick Atelier пропонує набір плиток у 10 вишуканих відтінках, 7 з яких імітують рідкісні сорти італійського мармуру і 3 однотонних базових відтінки, які виконані у формі цеглинок з фаскою. Завдяки продовгуватому формату можна використовувати різні схеми укладання плитки: традиційно зі зміщенням – для створення благородно-елегантного вигляду, шов у шов – для внесення нотки сучасного стилю, ялинкою – для надання стінам граціозної декоративності!


Kauri від La Fabbrica

Якщо Вам подобається знаходитися в приміщенні, у якому всі деталі доповнюють одна одну і роблять із безлічі різних частин одне ціле, то керамічнаплитка від італійського виробникаLa Fabbricaсаме те, що Ви шукаєте! У казкових землях Нової Зеландії зберігається найбільш ексклюзивна деревина в світі – Каурі. Цей вид хвойних дерев зустрічався вже за часів юрського періоду, благополучно пережив динозаврів і продовжує існувати сьогодні. Ця деревина з унікальним стилем стала джерелом натхнення для дизайнерів італійського бренду La Fabbrica. Однойменна серія Kauri – це загадковість стародавнього світу в елегантній сучасній інтерпретації. Італійцям вдалося створити приголомшливу текстуру скам'янілої деревини, яка пролежала під землею тисячі років! Керамограніт запропонований у формі дерев'яних дощок у шести колірних варіаціях: Awanui, Fiordland, Tasman, Catlins, Kaimai, Victoria. Родзинкою серії став керамограніт у кольорі "Tasman", який надає інтер'єру приміщення легкий морський настрій!


«Жовтий Аероплан» — мистецтво створювати затишок!
Кременчук, вул. Пролетарська, 53
Тел.: +38 (067) 547-67-84 Світлана (менеджер)
+38 (067) 709 80 69 Вікторія (дизайнер салону)