Фотограф ЄВА БАРДАЄВА
Постпродакшн ЄВА БАДАЄВА та ІННА КОНДРАТЕНКО
Макіяж КАТЕРИНА КАТАСОНОВА та КАТЕРИНА ПЛАХОТНА
Зачіски ЛОЛІТА ЛАЗУРЕНКО та МАРИНА ПОГОРЕЛЕЦ
Стейк RESTACAFE «GOSTI»

Редакція «PRO» звикла довіряти своїм партнерам. Довірити найголовніше, що має людина , а саме власне здоров’я чи здоров’я своїх дітей – доволі відповідальний крок. Познайомивши читачів з клінікою «Dental Studio» та розробивши для провідної стоматологічної студії міста вдалу рекламну концепцію, команда «PRO» зважилась на цей крок. Усі плюси дитячої стоматології ми обговорювали в попередньому випуску, тепер про лікування дорослих.

На сьогоднішній день у нашому місті непристойно велика кількість стоматологічних клінік. Одвічне питання: як обрати надійну? Кожна вивіска обіцяє різноманітний спектр послуг, інноваційні технології, індивідуальний підхід, сучасне обладнання та тільки якісні матеріали. Словом, стандартні й давно застарілі маркетингові стратегії. Хоча й дивні, адже всі вище перераховані позиції – норма, а не розкіш. Придивіться до свого лікаря, до сертифікатів про підвищення кваліфікації, що висять на стіні стоматологічного кабінету. Справа в тому, що будь-які курси подібного роду не є чимось екзотичним - це нормальна практика серед лікарів, що поважають себе та своїх пацієнтів. І відвідують їх мінімум декілька разів на рік. Саме тому сертифікат, датований початком 2000-х років, як і диплом фахівця, не свідчать про сучасний підхід до стоматології. Нові методи лікування з’являються хоча й не щодня, але й не рідше, ніж остання модель iPhone втрачає свою актуальність.

Як і в будь-якій галузі, у стоматології існують певні упередження, застарілі методи лікування чи не актуальні способи вирішення проблем. Наприклад, питання щодо імплантації зубів. При цьому словосполученні в уяві одразу спливають захмарні цифри, хоча насправді ситуація порівняно з минулими роками докорінно змінила свій вектор. Тому ті ж самі знімні протези втратили свою актуальність, хоча б з причин зручності, догляду й естетики. На сьогоднішній момент знайдено якісні способи допомогти людям із різними проблемами зубів подолати комплекси, що принижують гідність і заважають жити нормальним повноцінним життям. Для прикладу: «штамповий» метод рекомендувати усім пацієнтам металокерамічні коронки, які так «дорогі серцю» деяким лікарям, залишилися в сумному минулому. На зміну їм прийшла безметалева кераміка. «Нововведення» так само стосуються видаленню зубів «мудрості» й таких популярних сьогодні вінірів.

Якщо театр починається з вішалки, то прийом у «Dental Studio» із спілкування з адміністратором. Здавалося б, ну що незвичного? Та той, хто стикався з «не сервісом» у даній сфері гідно оцінить такий підхід до пацієнта. Окрім того, сучасний ритм життя настільки шалений, що не рідко можна забути про власний день народження, не кажучи про призначений прийом у лікаря. Саме тому, адміністратор «Dental Studio» ввічливо та ненав’язливо нагадає про відвідування стоматолога заздалегідь, а через певний час, зазначений лікарем, зателефонує перевірити виконання призначених рекомендацій. Кожен пацієнт має власну картку з фотопротоколами «до» та «після» лікування. Інші аргументи в сторону гарантій, як на мене, просто зайві.

У рамках європейського обслуговування інструменти проходять потрійну стерилізацію, герметично запаковуються й відкриваються безпосередньо перед пацієнтом. До якісних матеріалів і сучасного обладнання на загальне враження суттєво впливає атмосфера затишку й комфорту, що зазвичай не викликають подібного асоціативного ряду при слові «стоматологічна клініка». Думки про хвилювання не встигають зайняти звичне місце в голові через велику кількість корисної інформації на момент перебування у стоматологічному кріслі. Тобто тобі не просто надають необхідну допомогу і консультацію, а наочно демонструють та пояснюють процес лікування за допомогою спеціального обладнання. У такі моменти розумієш, як необхідний діалог між пацієнтом та лікарем, як важливо вчасно отримувати професійну, доступну, раціональну й об’єктивну консультацію. Сьогодні девіз «Dental Studio» звучить так: «Ми повернемо вам можливість їсти, усміхатися, цілуватися!»

Текст Анна Дробязко-Штамбург


Стоматологічна клініка «Dental Studio»
м. Кременчук, вул. Першотравнева, 51
Тел.: +38 (096) 567-89-85