Kids Fashion Day - День модних показів та фотосесій / Зима, 2016


31 січня у Кременчуці відбулася наймодніша подія міста «Kids Fashion Day – День модних показів та фотосесій»! Вже втретє сімейно-розважальний центр «Острів розваг» та глянцевий журнал «PRO» влаштували дітям та їх батькам незабутнє свято!

Головною подією свята став модний показ від дизайнера Олена Пашковська, яка презентувала нову колекцію одягу "PINK & EASY" Бренду Pashkovskaya. Моделей для показу Олени надало Casting Agency «ModelsPRO». Усі гості «Kids Fashion Day - День модних показів та фотосесій» мали змогу отримати круті подарунки та подарункові сертифікати від магазину «Книголенд», «EuroStyle Shopping», школи-студії «іBeauty», школи східного танцю «Хаят» та ДЦ Щастя Студії розвитку А. Компанієць!
Кожен бажаючий прямо під час свята зміг отримати супер-фото від фотографа Євгенії Нікукаєвої (журнал «PRO»). Найніжніші весняні локації для фотозони підготувала студія декору «Вуаль».

Бажаєте потрапити на наймоднішу подію міста наступного разу?!
Слідкуйте за новинами на нашому сайті pro.pl.ua та у соцмережах https://www.facebook.com/bardaievapromagazine/ , https://vk.com/bardaievapromagazine .