Kids Fashion Day - День модних показів та фотосесій / Весна, 2016


24 квітня у сімейно-розважальному центрі «Острів розваг» відбулася наймодніша подія міста «Kids Fashion Day – День модних показів та фотосесій»! За доброю традицією, журнал «PRO» та СРЦ «Острів Розваг» подарували гарний настрій усім гостям свята!

Головною подією свята став модний показ від дизайнера Олени Пашковської, яка презентувала нову колекцію одягу "PINK&EASY" Бренду Pashkovskaya, а також торгової марки «Тіко Престиж». Моделей для показів модного одягу надало Casting Agency «ModelsPRO». Усі гості «Kids Fashion Day - День модних показів та фотосесій» мали змогу отримати приємні подарунки та подарункові сертифікати від магазину «Книголенд», «Мир Косметики», «Студії моделювання зачісок Лоліти Лазуренко», тенісного клубу «Прем’єр», школи східного танцю «Хаят» та ДЦ Щастя Студії розвитку А. Компанієць!

Кожен бажаючий прямо під час свята зміг отримати супер-фото від фотографа Євгенії Нікукаєвої (журнал «PRO»). Романтичні локації для фотозони підготувала найстильніша студія декору «Вуаль».

Бажаєте потрапити на наймоднішу подію міста наступного разу?!
Слідкуйте за новинами на нашому сайті pro.pl.ua та у соцмережах https://www.facebook.com/bardaievapromagazine/ ,https://vk.com/bardaievapromagazine.

Стиліст-перекар на показу Ольга Онікій
Фотографи Ольга Полтавець та Олександр Попенко
Декорації Студія декору Вуаль

Завантажити всі фото (репортаж та фотозону від Вуаль) архівом на свій комп'ютер.