Фотограф ЄВА БАРДАЄВА
Макіяж НАТАЛІЯ ПАСІЧНИК
Зачіски ТАІС АФІНСЬКА САЛОН «ТЕТ-А-ТЕТ» та ЛОЛІТА ЛАЗУРЕНКО
Стиль БУТИК «БЕНІЛЮКС» та ДИЗАЙНЕР LENA ANDREEVA
Локація ШКОЛА-СТУДІЯ «IBEAUTY»


Олена Лиманська та Аліна Ломоносова, власниці школи-студії "iBeauty"

У сучасному світі індустрія краси стрімко розвивається, відкриваються нові салони і всілякі курси з підготовки майстрів. Як зорієнтуватися в бурхливому потоці інформації? Ми звернулися за консультацією до авторитетних фахівців. Зустрічаємося для інтерв’ю з власницями школи-студії «iBeauty» Оленою Лиманською і Аліною Ломоносовою на їх робочому місці. У приміщенні світло і затишно. Інтер’єр продуманий з любов’ю і відрізняється зручністю для клієнтів і майстрів.

- Це друга публікація про вас в журналі «PRO». Сьогодні ми просимо вас розповісти нашим читачам про можливості навчання та підвищення кваліфікації майстрів у сфері нігтьового дизайну і нарощування вій?
- О, це дуже актуальна тема. Останнім часом почастішали випадки несумлінності колег. З ростом популярності різних видів манікюру і нарощування вій стало відкриватися безліч курсів з навчання цьому мистецтву. Здається, що скоро курси будуть проводитися у всіх підвалах і на всіх горищах. І дивує те, що людей, готових пройти ці курси, досить багато. Нам часто доводиться стикатися з результатами діяльності таких горе - викладачів. Їхні учні здійснюють грубі помилки, які нам доводилося виправляти. Прикро, що ця тенденція може в якійсь мірі дискредитувати курси, які проводимо ми на базі нашої школи-студії.


- Аліно, розкажіть детальніше, як необізнаній людині зрозуміти, що майстер є некомпетентним?
- Якщо говорити про нарощування вій, то варто насторожитися, якщо ви виявите, що після процедури з’явилося почервоніння, набряк, свербіж, поколювання, тягнучі відчуття в верхньому повіці. Або через кілька днів нарощені вії провисли та змінили напрямок, або ваші вії втрачають естетичний вигляд менш, ніж через 3 тижні носіння при належному догляді. Повинно викликати занепокоєння, якщо майстер радить вам уникати контакту з водою і не вмиватися (особиста гігієна повинна залишатися на високому рівні). Ми йдемо до майстра за красою, тобто якісно зроблене нарощування має виглядати естетично і не псувати рідні вії - пам’ятаємо про це.

- Чим відрізняються ваші курси і семінари?
- Коли я організовую і проводжу курси, то намагаюся передати учням всі свої знання і розповісти про тонкощі майстерності, що прийшли з досвідом. Ділюся знаннями про новітні матеріали і технології, вчу індивідуальному підходу до кожного клієнта. У моїх групах завжди панує невимушена і тепла атмосфера.

- Олено, розкажіть, з чим вам доводиться мати справу в нігтьовому сегменті вашого бізнесу в зв’язку з низьким рівнем підготовки та недостатніми знаннями колег?
- Не стану розповідати про найбільш кричущі випадкі, пов’язані з травмами у клієнтів, хоча бувають і такі. Хочу зупинитися на естетичній стороні питання. Повірте, ідеальний манікюр можливий при будь-якій формі нігтів, при будь-яких їх дефектах або особливостях.


- Як має виглядати ідеальний манікюр з використанням гель - лаку?
- Почнемо з очевидного: повинен бути рівний зріз кутикули. А ось чого не повинно бути, так це зазубрин і задирок на кутикулі через кілька днів після манікюру, порушення шкірного малюнка навколо нігтя, затьоків під кутикулу і під нігтьові валики при покритті гель - лаком, також не повинні бути помітні дефекти нігтьової пластини. Якщо ваш майстер - професіонал, то відблиски покриття будуть рівномірними, а нерівності і дефекти пластини візуально скоректовані покриттям гель-лаком. Досвідчений майстер нівелює неестетичні особливості будови нігтя, зробивши моделювання та корекцію форми гель-лаком. За останніми вимогами до манікюру лак повинен бути нанесений впритул до кутикули, без відступу. Так ваші нігті і через тиждень будуть виглядати свіжо.

- Як народилася ідея проводити курси?
- У нас багаторічний досвід роботи і досить велике коло постійних клієнтів. Захотілося реалізувати себе у викладанні, передати досвід і знання.

- Ви не боїтеся конкуренції, яку можуть створити вам ваші ж учні?
- Ні, не боїмося. Для нас успішні учні — це найкраща реклама, показник високої репутації. Постійні клієнти стали для нас близькими людьми, і вони нас не покинуть. Знайти свого майстра — так само відповідально, як вибрати друга.

- Якими принципами ви керуєтеся, набираючи курс?
- Ми не переслідуємо виключно фінансові цілі. Максимальна кількість учнів у групі — 6 чоловік. За таких умов ми можемо приділити достатньо уваги кожному і забезпечити індивідуальний підхід. Наша школа-студія має сучасне оснащення і досить комфортних робочих місць для учнів.

- Як ви думаєте, чим ще, крім вашого професіоналізму, пояснюється висока репутація школи-студії «iBeauty»?
- Ми навмисно не беремо на себе зобов’язання стати офіційними представниками великих компаній - виробників матеріалів для індустрії краси. Це дає нам незалежність і можливість використовувати у своїй роботі кращі і новітні розробки в області засобів і матеріалів.

- Які теми курсів ви пропонуєте?
- Школа-студія «iBeauty» пропонує наступні теми курсів і семінарів:
1.Базовий курс манікюру та ідеального покриття (4 дні);
2. Базовий курс моделювання нігтів гелем (5 днів);
3. Семінар по нанесенню і фіксації лакових і термоплівок (1день);
4. Курс по дизайну гель-лаками (1-2 дні);
5. Підвищення кваліфікації для практикуючих майстрів. Комбінований манікюр з покриттям нігтів в техніці push-up;
6. Семінар по зміцненню натуральних нігтів біо-гелем і гелем-желе в техніці викладний френч;
7. Семінар з відпрацюванням на моделях складної корекції з відновленням архітектури свого нігтя;
8. Підвищення кваліфікації для практикуючих майстрів за формами - сучасний мигдаль, квадрат, салонний мигдаль;
9. Базовий курс по класичному нарощуванню вій (3 дні);
10. Об’ємні техніки нарощування вій (2 дні);
11. Підвищення кваліфікації лешмейкеров
12. Курс-біозавивка натуральних вій (1 день);
13. Покриття напівперманентною тушшю.

- Спасибі вам за розмову і детальну інформацію. Наш журнал бажає вам професійного вдосконалення, процвітання, талановитих учнів і гідних конкурентів. Продовжуйте робити нас красивими.

Зустрічалася Тетяна Хлєбнікова


Олена Лиманська у листопаді 2015 року дебютувала в категорії «Профи» на міжнародному чемпіонаті «Мир ногтей ­ 2015» у рамках виставки «Зеркало моды» (м.Запоріжжя). Отримала 1­ше місце в номінації «Салонный маникюр» та 3­те у номінації «Создание идеальной поверхности гелями­лаками».
Школа-студія «iBEAUTY»
м. Кременчук, вул. Радянська, 24
+38 (097) 655-95-55
+38 (067) 283-46-82