Еріка БУЛКО
косметолог


Фотограф ЄВА БАРДАЄВА
Макіяж КАТЕРИНА КАТАСОНОВА
Зачиска МАРИНА ПОГОРЕЛЕЦЬ


Кожна жінка мріє завжди бути молодою, привабливо та ефектно виглядати усюди. На жаль, молодість доволі ефемерне поняття, але досягнення сучасної косметології дозволяє скорегувати результат негативної «праці» часу, зберегти молодість й красу шкіри. Обличчя та зона декольте чи не головний показник жіночого віку. На прикладі нашої моделі Людмили провели курс процедур, що тривав близько 2-х місяців.

Причини звернення Людмили – це зморшки на лобі й біля очей, тьмяний колір обличчя, розширені пори, лущення, сухість та пігментація шкіри обличчя.

• 1 етап: Спеціальний індивідуально розроблений курс пілінгів гліколевий та мигдальний для усунення кератозу, сухості рогового шару шкіри, розширених пор та зморшок. А також обов’язковий постпілінговий догляд призначений косметологом.

• 2 етап: В основі вікових змін шкіри лежить ряд процесів, які зачіпають дермальний шар. Це проявляється у вигляді зниження тонусу й еластичності шкіри. Тому застосовуємо один із найбільш ефективних способів збільшення синтезу колагену 1-го і 3-го типів: амінокислотну замісну терапію, яка проводиться за допомогою ін’єкційного введення. Для підсилення ліфтинга нижньої третини обличчя проводимо спеціальний курс ін’єкцій препаратом ДМАЕ, який складається із 3-4 процедур. В результаті підтягується контур обличчя і усувається гравітаційний птоз (брильки). Результат експерименту, як то кажуть, «на обличчя».

Текст Анна Дробязко-Штамбург


Кабінет КОСМЕТОЛОГІЇ
м. Кременчук, вул. Пролетарська, 17А
Тел.: +38 (068) 917-48-49; +38 (099) 483-57-43