МАКСИМ БОЙЧУК та ОЛЬГА БОЙЧУК, провідні лікарі клініки «Dental Studio»

Фотограф ЄВА БАРДАЄВА
Макіяж НАТАЛІЯ ПАСІЧНИК
Зачіска МАРИНА ПОГОРЕЛЕЦЬ
Локація СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА «DENTAL STUDIO»

Як правило, люблячі батьки бажають своїм дітям щасливого майбутнього й прикладають до цього максимум зусиль. Такий важливий аспект — як здоров’я — не виключення. Але на жаль, здоров’я ротової порожнини починає хвилювати малечу та їх батьків тільки після виникнення проблем. Не ерідко похід до стоматолога викликає певні складнощі. Це може бути психологічна травма після відвідування лікаря уперше, хвилювання батьків через першу анестезію у житті їх дитини чи негативна асоціація пов’язана із болем під час лікування у минулому. Одна із найрозповсюдженіших хвороб — карієс, що проявляє себе в той момент, коли звернення до лікаря є не профілактичною мірою, а крайньою необхідністю. Журнал «PRO» вирушив на пошуки оптимального рішення й найкращого стоматологічного кабінету у місті.

«Страх перед лікуванням притаманний дорослим — родом із дитинства. Наслідок цього страху — це серйозні проблеми із зубами, які можна було запобігти. Наш підхід до лікування комплексний. Спочатку ми допомагаємо клієнту перейти психологічний бар’єр. Для дітей у нашій студії не існує лікарів, є друг, який наче чарівник вилікує зубчик та розповість цікавинку. Тому що ігрова адаптація вкрай важлива для діток. Спеціально для малечі ми використовуємо кольорові пломби - це одна із найулюбленіших послуг,» — зазначає лікар-стоматолог «Dental Studio» Ольга Бойчук.


Обслуговування у «Dental Studio» доступно кожному, хто бажає отримати кваліфіковане медичне обслуговування. Налякані, занадто енергійні й емоційні діти, яким відмовляються допомогти інші медичні заклади, а також особливі діти — двері стоматологічної студії відкриті для усіх.

Спочатку батьки можуть привести дитину до стоматологічної студії для знайомства із лікарем та обстановкою, а вже згодом на необхідну процедуру. До речі, сучасний інтер’єр, затишна атмосфера й привітний персонал налаштовують на спокійний настрій, де ви не будете відчувати себе неначе в лікарні.

Європейський рівень обслуговування передбачає якісні матеріали для лікування й профілактики, потрійну стерилізацію інструментів, які герметично зафасовані та відкриваються безпосередньо перед пацієнтом.

За словами Ольги Бойчук, батьки часто задають питання стосовно того, з якого віку дитина має відвідувати стоматолога. На думку лікаря, із появою першого зубчика варто починати доглядати за ним: елементарна гігієна ротової порожнини у вигляді чищення зубів й неодмінно відвідування стоматолога не менш ніж один раз на півроку. До того ж лікар може навчати вас та ваших діток правильно чистити зуби й доглядати за ними.

Крім дитячого стоматологічного кабінету, «Dental Studio» надає весь спектр сучасних стоматологічних послуг: лікування, естетичне відновлення, професійна чистка, відбілювання, протезування, видалення зубів, а також послуги із використанням назубних прикрас.

Відтепер перша стоматологічна студія «Dental Studio» перетворить похід до лікаря на задоволення, і не тільки для дітей, а й для дорослих.

Ми обираємо тільки найкраще для Вас та Ваших дітей, а не пропонуємо Вам цей складний вибір: між «якісним» й «економічним»!

Текст Анна Дробязко-Штамбург


Стоматологічна клініка «Dental Studio»
м. Кременчук, вул. Першотравнева, 51
Тел.: +38 (096) 567-89-85