Літо - це завжди пора для нових, яскравих відкриттів. Цей рік не став для Кременчука виключенням, адже 12 червня в нашому місті відкрилась нова школа Hair&Make Up School, яка буде готувати весільних стилістів за абсолютно новою, надзвичайно якісною програмою. Але давайте про все по черзі...

Більшість красунь нашого міста вже добре знають Лоліту Лазуренко як майстра-перукаря надзвичайно високого рівня: хтось навчався в її школі, хтось робив зачіску для визначної події, деякі просто бачили роботи Лоліти і захоплювалися ними. Вікторія Філіппова зовсім недавно переїхала до Кременчука, але вже встигла заявити про себе як візажист найвищого рівня, адже до цього Віка навчалася й працювала в Києві, тому має дуже свіжий і сучасний погляд на макіяж. Коли дві талановиті красуні збираються разом - чекай чогось неймовірного!

Вікторія Філіпова та Лоліта Лазуренко, власниці ARTSTUDIO Hair&MakeUp SchoolУ даному випадку неймовірним результатом співпраці дівчат стала школа Hair&Make Up School. Тож тепер в одному місці можна пройти повний курс навчання "Весільний стиліст" і отримати всі необхідні навички і знання для подальшої праці. Ця абсолютно нова й надзвичайно креативна ідея настільки сподобалась кременчужанам, що вечірка на честь відкриття школи стала найголоснішою подією червня. І це не дивно, адже сама презентація пройшла розкішно: усі гості одягені в чорне, як того вимагав дресс-код заходу, на всіх обличчях яскраві, задоволені усмішки, прохолодне шампанське та найсвіжіші фрукти від ресторану «Алёнкин дворик».

Серед гостей були клієнти, партнери, друзі та знайомі Лоліти та Вікторії. Господині вечірки просто сяяли від щастя, а заздалегідь підготовані сюрпризи і подарунки принесли чимало радості гостям заходу. І коли наступного дня всі сторінки соцмереж рясніли фотографіями на фоні бренд-волу Hair&Make Up School, стало очевидним, що на Лоліту і Вікторію неодмінно чекає успіх, а на школу - безліч бажаючих навчатися в справжніх професіоналів.BIO - Лоліта Лазуренко
Лоліта Лазуренко має фармацевтичну освіту, але творчий потенціал дівчини ще з шкільних років шукав виходу, адже їй завжди подобалось плести коси та робити різноманітні зачіски. І ось у травні 2013 року Лоліта зважилась і заснувала школу плетіння кіс, яка успішно розвивається й сьогодні. Успіх Лоліти як майстра і викладача був настільки приголомшливим, що звичайне, на перший погляд, хобі стало професїєю, яка дозволила реалізувати творчі ідеї та амбіції дівчини. Пропозиції посипалися з усіх сторін: робота на показі в м. Полтаві POLTAVA TOP FASHION, викладання плетіння в модельній школі I AM A MODEL та в Академії хороших манер Estetic і в модельній школі Eva. З 2014 року Лоліта працює весільним стилістом по моделюванню зачісок, на її рахунку робота з такими агентствами як Стильная Свадьба, ROYAL WEDDING, весілля LUX, ELEGANT WEDDING, MUSE та ін. За останні роки Лоліта Лазуренко встигла попрацювати не з одним глянцевим виданням, і моделі з її зачісками прикрасили обкладинки таких журналів, як: Bride, PRO, «Это здорово». І хоча школа плетіння кіс і моделювання зачісок ARTSTUDIO STYLE OF LOLITA LAZURENKO продовжує розвиватися й сьогодні, цілеспрямована Лоліта знайшла час для запуску ще одного надзвичайного проекту Hair&Make up school, де буде навчати майбутніх весільних стилістів та надихати їх власним прикладом.

BIO - Вікторія Філіпова
Філіппова Вікторія народилася в Кременчуці і навіть закінчила дитячу художню школу в нашому місті. Але творчий потенціал, цілеспрямованість та трудолюбивисть дівчини вимагали подальшого розвитку, то ж вона закінчила Інститут Художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі й отримала диплом дизайну стилю. Розвиток кар’єри Вікторії не менш вражаючий, адже вона підвищувала свою кваліфікацію в Парижі, у школі Make-up Atelier Paris, працювала візажистом на UFW та на різноманітних урочистих заходах з зірками шоу-бізнесу і політиками. Колосальний досвід художника по гриму Вікторія набула на телеканалі СТБ, де з 2010-го року брала участь у таких загальновідомих проектах , як: мюзикл "Барон Мюнхаузен", "Танці з зірками", "Х-фактор", "Україна має талант", "Холостяк", "Супермодель по - українськи", "Серця трьох", серіал "Швидка допомога". І саме зараз у кременчужан є унікальна мождивість навчатися в майстра такого високого рівня в школі Hair&Make up school, де Віка з радістю поділиться власними знаннями та навичками!


«ARTSTUDIO Hair&MakeUp School»
м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, 27Б
(вул. Пролетарська)
+38 (098) 206-56-11
+38 (067) 304-53-27